Rytuał relaksacyjny

Rytuał relaksacyjny to połączenie peelingu mechanicznego z masażem.
Peeling, czyli złuszczanie naskórka, to prosty zabieg, polegający na usuwaniu martwego naskórka. Zawarte w peelingu drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Zabieg ma na celu wygładzenie skóry, poprawę jej stanu i wyglądu. Dodatkowo zapobiega trądzikowi i wspomaga walkę z cellulitem. Sprawdza się także u osób regularnie opalających się, bowiem wyrównuje koloryt skóry. Regularne stosowanie peelingu poprzez masowanie wpływa korzystnie również na mikrokrążenie oraz działa relaksująco.

Do tych najważniejszych zalet peelingowania ciała zaliczamy:

Celem masażu całościowego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.:

Masaż zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Poza efektem rozprężenia i relaksu, masaż korzystnie wpływa na wiele aspektów pracy organizmu, pozwalając między innymi:

Jednoczesne stosowanie peelingu i masażu odpręża i ożywia, daje wyjątkowe efekty. Ciało jest nie tylko odprężone. Organizm zyskuje nową energię poprzez pobudzenie krążenia i mikrocyrkulacji, a skóra zyskuje niesamowitą miękkość i gładkość.