Masaż Kobido

Okazuje się, że można poprawić swój wygląd bez użycia igieł czy poddania się operacji chirurgicznej. Sprawdzoną metodą w tym przypadku okaże się masaż Kobido. Jest to intensywny zabieg, działający na głębokie struktury skóry. Jego zadaniem jest zniwelowanie napięcia mięśni, wygładzenie cery oraz zrelaksowanie organizmu.

Japoński masaż twarzy Kobido bardzo dobrze wpływa na kondycję skóry. Sprawia, że jest ona dotleniona i dożywiona. Masowanie tą metodą pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny. Dzięki rozluźnionym mięśniom, cera wygląda młodo i zdrowo. Jednym z pozytywnych skutków tego zabiegu jest chwilowe zredukowanie stresu. Metoda Kobido pozwala się zrelaksować i odprężyć.

Odmładzające działanie Kobido

Masaż jest intensywny i złożony. Dociera do najgłębszych zakamarków skóry. Najważniejszą rolę podczas tego zabiegu odgrywają dłonie. Masażysta wykonuje mnóstwo precyzyjnych ruchów, które pobudzają pracę mięśni i wygładzają cerę. Szybkie ruchy ręki mogą sprawić początkowy dyskomfort, jednak ten japoński lifting twarzy nie powinien powodować bólu. Gwałtowna technika masowania ma na celu doprowadzić do równowagi skóry i mięśni.

Korzystając z japońskiego liftingu, można w naturalny sposób odmłodzić skórę. Chociaż masaż Kobido jest intensywnym zabiegiem, pozwala się odprężyć, zregenerować skórę i rozluźnić mięśnie. Można go wykonać również na szyi oraz dekolcie. Zwykle masażysta rozpoczyna masowanie od delikatnych ruchów, aby wydobyć napięcie z mięśni. Następnie przechodzi do szybszych i gwałtowniejszych technik takich jak szczypanie, ugniatanie i wygładzanie skóry. Zmiany można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, warto jednak pamiętać o regularnych wizytach, by utrzymać stały efekt.

Jak wygląda masaż twarzy Kobido?

Zabieg składa się z kilku etapów. Na początku zalecany jest demakijaż. Następnie masażysta przechodzi do rozluźnienia mięśni, delikatnie masując twarz, szyję oraz kark. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi, co regeneruje skórę. Po przyjemnym odczuciu odprężenia, przychodzi moment zastosowania drenażu limfatycznego. Na tym etapie osoba masująca pozbywa się nadmiernej ilości limfy z organizmu, tym samym sprawiając, że znikają opuchlizny i obrzęki. W dalszej kolejności należy wykonać lifting. Te intensywne ruchy mają za zadanie pobudzić tkanki i poprawić wygląd skóry. Na koniec stosuje się akupresurę, czyli uciskanie twarzy, które działa relaksująco i odprężająco.

Efekty masażu Kobido

Zmiany w swoim wyglądzie można zaobserwować już po pierwszym masowaniu, lecz trwają krótko i szybko znikają. Dlatego jeśli chce się utrzymać efekt, z japońskiego liftingu twarzy powinno się korzystać regularnie. Próbując techniki masażu Kobido, można poprawić swój wygląd cery, a także poczuć się młodziej. Ten relaksujący zabieg sprawi, że skóra będzie wyglądała na odżywioną i wypoczętą. Widoczne efekty liftingu to:

Ten japoński masaż twarzy pobudza krążenie krwi, nadając kolorów skórze. Intensywne masowanie sprawia, że znika całe nagromadzone napięcie w mięśniach. Dzięki niemu zmniejsza się także opuchlizna oraz cienie pod oczami. W momencie liftingu może pojawić się dyskomfort spowodowany szybkimi ruchami rąk masażysty. Warto też pamiętać o tym, aby zrezygnować z tej techniki masowania, jeśli ma się gorączkę, stany zapalne skóry, rany i otarcia, trądzik, nadciśnienie.

Japoński masaż twarzy Kobido wykonywany jest w Warszawie i w okolicach, z możliwością dojazdu do domu.