Kompleksowy Program Ochrony Zdrowia

„Jest tylko jedna choroba i jedna przyczyna tej choroby – nadmierne zakwaszenie organizmu. To właśnie płyny Twojego ciała decydują o zdrowiu, dlatego kluczem do długiego życia jest utrzymanie spójności wewnętrznych płynów przez proces nawadniania ciała alkalicznymi płynami. Pamiętaj, że komórki Twojego ciała mogą być zdrowe jeśli pływają w zdrowym i czystym środowisku wolnym od toksyn i nadmiernego zakwaszenia”

Dr Robert O. Young

Zadaniem kuracji jest trwałe przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, co gwarantuje właściwy przebieg procesów metabolicznych. Główną zasadą programu jest wspieranie organizmu, a nie walka z nim, aby odpowiednio odżywiony mógł samodzielnie wrócić do optymalnych parametrów funkcjonowania. Konsumując różne produkty zarówno w postaci stałej, jak i płynnej, dostarczamy do organizmu składniki mineralne niezbędne do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej, która zapewnia prawidłową pracę wszystkich komórek organizmu. Proces przebiega bez uczucia głodu, gromadzenia wody w tkankach i spalania masy mięśniowej. Jest on prosty, skuteczny i bezpieczny dla zdrowia.

Kuracja składa się z trzech elementów: kuracji odkwaszającej, oczyszczającej i odżywiającej organizm oraz odpowiednio zbilansowanej diety.

Tak przeprowadzony program odchudzania gwarantuje spadek masy ciała bez efektu jo-jo. Daje także szereg dodatkowych korzyści zdrowotnych:

Powyższy program polecany jest nie tylko osobom z nadwagą, program ten rekomendowany jest wszystkim osobom, które troszczą się o swoje zdrowie i pragną cieszyć się nim jak najdłużej.

Kompleksowy Program Ochrony Zdrowia został opracowany w oparciu o metodę czeskiego lekarza dr Otto Horaka.