Maderoterapia

Maderoterapia to holistyczna technika pracy z ciałem, która obecnie, gdy technologia i produkty chemiczne atakują wszystkie obszary naszego życia, pozwala na bazie naturalnych zabiegów nawiązać nam kontakt z naturą, dbać o nasze ciało i nasze zdrowie.

Technika ta jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej i ujędrniającej. Ten holistyczny masaż to połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywną pracą za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.

Maderoterapia wpływa na modelowanie ciała w znacznie krótszym czasie niż ma to miejsce np. przy samym drenażu limfatycznym czy masażu bańką chińską.

Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit i może spowodować zmniejszenie obwodów. Masaż za pomocą drewnianych narzędzi ma na celu osiągnięcie redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie celulitu, ujędrnienie, wygładzenie i wymodelowanie ciała.

Efekty maderoterapii:

Zamierzone i zauważalne efekty są w większości przypadków widoczne już po trzeciej sesji. Jednak pełna terapia zakłada wykonanie od 5 do 12 masaży, wykonywanych nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu. Musimy pamiętać o tym, że efekt terapii jest indywidualny wobec każdej osoby i zależy od wielu współwystępujących czynników.