Opis zabiegów

Masaż – zabieg fizjoterapeutyczny polegający na sprężystym (nie plastycznym) odkształcaniu tkanek. Masaż – jest to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry nieuzbrojoną ręką. /wykipedia/

Maderoterapia twarzy to rodzaj masażu wykorzystujący drewniane narzędzia o różnych kształtach i rozmiarach do masowania skóry twarzy. Technika ta ma na celu poprawę krążenia krwi, ujędrnienie skóry, redukcję obrzęków oraz pobudzenie regeneracji komórek skóry. Maderoterapia twarzy może także pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie konturu twarzy i relaksacji mięśni. Jest to naturalna metoda, która nie wymaga stosowania żadnych produktów chemicznych ani chirurgicznych.

Masaż gorącą czekoladą doskonale relaksuje i odpręża, a jej właściwości odżywcze i regenerujące sprawiają, że skóra po masażu jest jedwabiście gładka i elastyczna. Dodatkowo czekolada usprawnia krążenie krwi więc pozytywnie wpływa na okolice ciała, które objęte są cellulitem lub ze słabym krążeniem żylnym. Trwający dwie godziny zabieg sprawi, że skóra odzyska witalność i blask, a głęboki relaks zapewni dobry nastrój.

Rytuał relaksacyjny to połączenie peelingu z masażem. Peeling wygładza, poprawia ukrwienie i wchłanianie składników aktywnych. Masaż jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji wyglądu skóry. Likwiduje napięcie, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle.

Masaż miodem podstawowym efektem masażu ciepłym miodem jest zwiększenie wydzielania gruczołów potowych, co umożliwia intensywną detoksykację organizmu poprzez skórę. Ponadto naprzemienne naciski i odrywanie lepkich dłoni terapeuty od ciała pobudzają krążenie krwi, wzmacniają naczynia krwionośne, łagodzą bóle reumatyczne i ujędrniają skórę. Z tej ostatniej przyczyny ta terapia bywa zalecana kobietom narzekającym na rozstępy po ciąży lub odchudzaniu. Ponadto masaż miodowy, działając odżywczo na całą skórę, pomaga pozbyć się blizn pozostałych po wypadkach i operacjach, znacząco redukuje cellulit.

Masaż bańką chińską, antycellulitowy i redukujący tkankę tłuszczową. Możliwy wybór dodatkowego masażu na życzenie.

Masaż kończyn dolnych polecany przy zmęczonych nogach, uczuciu ciężkości. Idealny po wysiłku fizycznym. Masaż stóp wpływa na receptory pobudzające wszystkie układy organizmu.

Drenaż limfatyczny inaczej zwany masażem limfatycznym usprawnia przepływ limfy, co daje wręcz natychmiastowe i widoczne rozluźnienie mięśni oraz jest najbardziej efektywną metodą leczenia obrzęków. Drenaż limfatyczny skierowany na całe ciało wygładza skórę, przeciwdziała powstawaniu cellulitu. Wykonywany systematycznie likwiduje nierówności skóry Wpływa korzystnie na skórę twarzy, poprawiając jej koloryt oraz likwidując poranną opuchliznę i sińce pod oczami. Masaże polecane wszystkim, szczególnie kobietom!

Masaż odchudzająco modelujący, wykonany przy pomocy gumowej akupunkturowej bańki próżniowej /bańka chińska/ <<. Jest to specjalnie przygotowany program do walki z cellulitem. Masaż bańkami jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. Masaż bańką chińską to zabieg dla osób, które dbają o swoje ciało, a walka samymi kremami, balsamami nie przynosi efektu.