Masaż Kobido

O masażu Kobido mówi się, że to niechirurgiczny lifting twarzy. To manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Zabiegi tego typu sprawiają, że skóra jest mocniejsza, a jednocześnie pozwala lepiej ją odżywić.

Masaż Kobido to bardzo głęboki masaż, który wykonywany jest na powierzchni skóry. Jego korzenie wywodzą się z techniki medycznego masażu ze wschodniej Azji oraz tradycyjnego masażu japońskiego. Ten lifting twarzy ma na celu zrelaksować i odprężyć osobę, która jest masowana, a szybkie i zdecydowane ruchy mają pobudzić skórę i produkcje składników, które są niezbędne do uzyskania efektu liftingu.

Masaż ten to naturalna alternatywa dla współczesnej medycyny estetycznej, która bardzo często opiera się na zabiegach ingerencyjnych jak zastrzyki z kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej lub założenie nici liftingujących.

Zabieg zalicza się do zaawansowanych oraz intensywnych technik masażu. To sprawia, że dociera w głąb skóry i działa na mięśnie. Masaż Kobido to połączenie wielu tradycyjnych technik i metod szybkich ruchów rękoma.  To ma doprowadzić do równowagi w mięśniach i skórze twarzy.

Efekty masażu Kobido:

Zmiany te będą pojawiać się powolnie i subtelnie, ale w dłuższej perspektywie staną się bardziej zauważalne. Po jakimś czasie naturalny lifting twarzy sprawi, że skóra będzie młodsza, wypoczęta i lepiej odżywiona.