Blog

Oklepywanie dobre na nadwagę?

Wiele z was marzy o tym żeby szybko i bez większego wysiłku pozbyć się zbędnych kilogramów. Stąd wielka popularność różnego rodzaju diet cud i zabiegów wyszczuplających takich jak masaże…
Czytaj dalej

Masaż, czy pomoże w walce z bezsennością?

Okazuje się, że tak! Masaż powszechnie kojarzy się z pozytywnym wpływem, jaki wywiera na nasz układ ruchu, jednak warto czasem wejść w temat nieco głębiej…
Czytaj dalej

Czy ból migrenowy możemy powstrzymać masażem?

Wielu cierpiących na migrenę znajduje ulgę i skuteczną profilaktykę dzięki różnym technikom masażu.
Czytaj dalej

Pozbądź się stresu na pomocą masażu

Dotyk jest istotnym lekarstwem na ból i stres, działa szybko i daje nadspodziewane wyniki, skutecznie polepsza jakość naszego życia.
Czytaj dalej

Jak dbać o kręgosłup?

Wielu z nas boryka się z bólem kręgosłupa i licznymi problemami, które są jego następstwem, dla wielu jest to wręcz choroba zawodowa a wielu uważa, że jest to wręcz choroba cywilizacyjna.
Czytaj dalej

Wszystko co powinnaś wiedzieć o bańce chińskiej

Każda kobieta, która zastanawiała się nad walką z największym wrogiem zgrabnej sylwetki – cellulitem, na pewno słyszała o masażu bańką chińską. Niektóre Panie spróbowały i były zadowolone.
Czytaj dalej

Czy masaż bańką chińską boli?

Według Medycyny Chińskiej odczuwanie bólu podczas masażu bańką występuje tam, gdzie jest słaby przepływ energii. Tłumacząc to na bliższy nam język medycyny konwencjonalnej.
Czytaj dalej

Siniaki po masażu bańką chińską

Coś co wzbudzająca najwięcej emocji – siniaki – są czy nie ma, a jak są to dlaczego? Czy są czy nie ma – zależy to od indywidualnych uwarunkowań, w tym od kondycji naczyń krwionośnych.
Czytaj dalej

Uczucie „ciężkich nóg” i zatrzymania wody w organizmie

Kolejne zagadnienie dotyczy „ciężkich nóg” i zatrzymania wody w organizmie. Gospodarka wodno-tłuszczowa związana jest ze zmianami hormonalnymi u kobiet.
Czytaj dalej

Wpływ bańki chińskiej na skórę.

Bańka chińska również bardzo dobrze usuwa toksyny i zabrudzenia znajdujące się w porach skóry i gruczołach zwiększając oddychanie skórne, a co za tym idzie poprawiając kondycję skóry.
Czytaj dalej

Jak samej wykonać niedrogi olejek na cellulit?

Już niedługo zrobi się ciepło i zaczniemy pokazywać coraz więcej ciała, a pewnie nie jedna z nas wyhodowała sobie przez zimę niezbyt estetyczny cellulit.
Czytaj dalej